Firma REKORD działa na rynku sprzętu sportowego od ponad 17 lat. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży sprzętu  wysokiego wyczynu do do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego, treningu funkcjonalnego, wyposażenia klubów sportowych, siłowni i fitnesów.

Xfitnes Sp. z o.o.  jest dystrybutorem firmy ELEIKO Sport AB Szwecja w Polsce.

Nasza firma jest firmą działającą na zasadzie B2B. 

Nie posiadamy sklepu internetowego i nie zajmujemy się sprzedażą wysyłkową – jednak sprzedajemy dla klientów indywidualnych na zapytanie i zamówienie mailowe.

Wykonujemy również layouty dla siłowni i fitnesów i pomagamy naszym partnerom w projekcie .

Współpracujemy z wieloma Uniwersytetami, klubami sportowymi, prywatnymi siłowniami i fitnessami, Lokalnymi Ośrodkami Sportowymi, Centralnym Ośrodkiem Sportu i Przygotowań Olimpijskich oraz z wieloma federacjami sportowymi .

Współpracujemy z trenerami  fitnessu, crossfitu, lekkoatletyki oraz podnoszenia ciężarów w całej Europie. Oferujemy szkolenia z  podnoszenia ciężarów oraz fitnessu dla każdego oraz dla trenerów w celu podwyższenia kwalifikacji.

Dostarczając sprzęt sportowy najwyższej jakości, dzielimy się również naszą wiedzą ze sportowcami różnych dyscyplin, aby ich trening siłowy był optymalny i pasował do dyscypliny, którą uprawiają.

Jakość ponad wszystko inne.

Prowadzimy różne programy dedykowane podnoszeniu ciężarów oraz treningowi funkcjonalnemu .

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy profesjonalnie zajmują się sportem czy poprzez prowadzenie swojej własnej siłowni, fitnessu czy też są trenerami w klubach sportowych lub federacjach.

Dyrektor Operacyjny
Sebastian Churas